Honor Band 6 Huawei | Full View Display

6,900 L

Ka stok

Honor Band 6 Huawei me ekran te plote me ngjyra, jo vetem monitorues i shendetit dhe i fitnesit, por edhe asistent me telefonin tuaj ne nje pajisje te vetme.

KODI: i21721620 Kategori: ,

HONOR BAND 6 HUAWEI FULL VIEW DISPLAY

Honor Band 6 Huawei me ekran te plote me ngjyra, per t’ju sjelle me shume te dhena.

Fotografi me te medha, me shume statistika te ushtrimeve dhe monitorim te vazhdueshem te rrahjeve te zemres me detaje.

Ky honor band ju ofron me shume liri per t’i pare te gjitha, ne saje te kontrolleve intuitive te ekranit me prekje.

Vendosni tre qellime ditore hapat, oret aktive dhe aktivitetin me intensitet te moderuar deri ne te larte.

Honor Band 6 Huawei me ekran te plote ne shitje

Huawei Band 6 do te mbaje automatikisht gjurmet e progresit tuaj. Merrni alarme rikujtuese dhe njoftime motivuese kur te keni arritur qellimet tuaja.

Zgjidhni deri ne 96 menyra te ndryshme ushtrimesh dhe mbani te kontrolluar rrahjet e zemres, kalorive dhe me shume.

Honor Band 6 nuk eshte vetem nje gjurmues i shendetit dhe i fitnesit, por edhe asistent me telefonin tuaj.

Shikoni thirrjet dhe mesazhet hyrese, merrni njoftimet e motit, kontrolloni muziken tuaj dhe beni fotografi permes kameres se telefonit tuaj, te gjitha nga komoditeti i kycit te dores tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartBand

Ngjyra

Be the first to review “Honor Band 6 Huawei | Full View Display”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

huawei honor band 6 smart blerje online ne dyqan taxi

Honor Band 6 Huawei | Full View Display