Smartwatch Bracelet 115 Plus | Ore Inteligjente

2,490 L

S’ka stok

Versioni i Bluetooth: 4.0
Lloji i ekranit: OLED
Rezolucioni i ekranit: 96 x 32
Madhesia e ekranit: 0.86 inch
Kompatibel per Android dhe IOS
Pajtueshmeria: Android 4.4 dhe iOS 7.1 dhe me lart.
Kapaciteti i baterise: 50 mAh
Koha e karikimit: 1 ore

KODI: smartwatch-bracelet-115-plus Kategori: , Etiketime: , , , , ,

SMART WATCH BRACELET 115 PLUS

Smartwatch Bracelet 115 Plus | Ore Inteligjente | Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Smartwatch, balanconi jeten tuaj!
Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Kujdesuni me teper shendetin dhe aktivitetin tuaj. Akoma me mire informohuni dhe per avancimin fizik tuajin.

smart watch bracelet ne dyqan taxi

Smart Bracelet eshte e pajtueshme me smartphone Android dhe iOS.
Monitoron automatikisht ushtrimet e zgjedhura, smart bracelet e cila monitoron rrahjet e zemres dhe zbulon kur ndryshoni aktivitetet.
Mos u humbisni asnje thirrje asnje mesazh ne telefonin tuaj .

Fale kesaj Smart Bracelet ju do jeni ne dijeni te gjithckaje qe ndodh me telefonin tuaj dhe kur nuk e keni prane. Mund t’i pergjigjeni telefonatave nderkohe qe telefoni juaj nuk ndodhet prane jush. Fale nje mikrofoni te integruar brenda kesaj ore inteligjente.

 

 

 

 

Smart watch Bracelet 

smart watch bracelet blerje online ne dyqan taxi 115 plus

  • Versioni i Bluetooth: 4.0
  • Lloji i ekranit: OLED
  • Rezolucioni i ekranit: 96 x 32
  • Madhesia e ekranit: 0.86 inch
  • Kompatibel per Android dhe IOS
  • Pajtueshmeria: Android 4.4 dhe iOS 7.1 dhe me lart.
  • Kapaciteti i baterise: 50 mAh
  • Koha e karikimit: 1 ore
  • E papershkueshme nga uji por nuk sugjerohet te perdoret gjate notit ose per dushe te gjata.
  • Smart Bracelet me Karakteristika: SMS, kujtese thirrjesh, sinkronizim me ane te bluetooth ose me fisha USB, kamera, fitness tracker, nese bluetooth eshte shkeputur ose telefoni eshte fikur ora do t’ju lajmeroj. Monitorim i gjumit, heart rate etj.

Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smartwatch Bracelet 115 Plus | Ore Inteligjente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart watch smartwatch bracelet 115 plus dyqan taxi ore inteligjente blerje online

Smartwatch Bracelet 115 Plus | Ore Inteligjente

2,490 L