Smart Watch Xiaomi Imilab KW66

5,500 L

Ka stok

KODI: Smart Watch Xiaomi Imilab KW66 Kategori: , ,

SMART WATCH XIAOMI IMILAB KW66

IMILAB KW66, është një orë inteligjente me një dizajn inovativ. Më e hollë dhe më e lehtë se kurrë më parë, duke ofruar një gjeresi më të madhe ekrani.

Me Ekran të Lakuar 3D HD 1,28 ”, IMILAB KW66 do te pershtatet me se miri me preferencat tuaja.

Me  KW66, do te keni një smartwatch me jetëgjatësi të plotë të baterisë 30-ditore pa sakrifikuar karakteristikat. 30 ditë në gatishmëri dhe 15 ditë përdorim ditor.

Monitorim 24 orë i rrahjeve të zemrës. Sensori i integruar i rrahjeve të zemrës, me algoritëm të përparuar, ju siguron monitorimin e rrahjeve të zemrës gjatë ditës dhe  gjatë stërvitjes.

IP68 i papërshkueshëm nga uji. Ndërtimi i mbyllur plotësisht siguron KW66 i papërshkueshëm nga uji IP68.

Mund të mbijetojë gjatë larjes së përditshme të duarve, korrozionit nga produktet e përditshme kimike ose djersës, gjithashtu ju jep siguri perdorimi në pishinë.

Karakteristikat 

Ekran i lakuar 3D HD 1,28 ”

Elegant dhe i hollë, i përshtatet stilit tuaj

IP68 i papërshkueshëm nga uji

Monitor 24 orë i rrahjeve të zemrës

13 opsione sportive

Jetëgjatësia e baterisë 30 ditë

Sensori i ritmit të zemrës

Kapaciteti i baterisë së baterisë: 340mAh

Koha e gatishmërisë: Rreth 30 ditë

Koha e përdorimit: Rreth 15 ditë

Koha e karikimit: Rreth 2 orë

Lloji i karikimit: Karikimi magnetik

Ekran automatik me ndriçim

 

Detaje Produkti

Lloji

SmartWatch

Be the first to review “Smart Watch Xiaomi Imilab KW66”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Watch Xiaomi Imilab KW66