Ora DKNY Elegante per Femra – Best Womens Watch

9,400 L

Ka stok

Levizja Kuarc mbron saktesine e saj. Ndertuar nga celiku inoks qendron fiks me doren tuaj. Per shkak te rezistences ne uje nuk do te demtohet nga shiu. Ora e dores do te mbaj pamjen e saj elegante per vitet qe vijne.

KODI: S-DKNY-NY-4718 KATEGORIA:

ORA DKNY ELEGANTE PER FEMRA

Ore Elegante per Femra DKNY

Ore per femra elegante e zbukuruar akoma dhe me teper nga ekrani me ngjyra argjendi. Levizja Kuarc mbron saktesine e saj. Ndertuar nga celiku inoks qendron fiks me doren tuaj. Per shkak te rezistences ne uje nuk do te demtohet nga shiu. Ora e dores do te mbaj pamjen e saj elegante per vitet qe vijne.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Outlet

Outlet

Be the first to review “Ora DKNY Elegante per Femra – Best Womens Watch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dkny per femra elegante

Ora DKNY Elegante per Femra - Best Womens Watch