Ore DKNY per femra – Womens Watch – Bli Online

9,500 L20,200 L (-53%)

Ka stok

Specifikat 

Marka: DKNY
Modeli: NY4994
Materiali: Celik inoks
Ore Analoge
Lloji i levizjes: Auto Quartz
Data
Forma e bazes: Rrethore
Rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra
KODI: S-DNKY-NY-4994 KATEGORIA:

ORA DKNY PER FEMRA SILVER

Ore per femra DKNY Silver

Nje ore DKNY eshte gjithmone ne mode, argetuese dhe miqesore. Me cdo dizajn te ri qe sjell ne treg shpalos kreativitetin e saj per keta aksesore. Dizajne per t’u kombinuar nisur nga xhinset, fundet, fustanet, kemisha, bluza etj. Eshte nje perzierje unike e stileve qe i bejne oret DKNY te pershtaten me cdo nevoje.

Specifikat 

Marka: DKNY
Modeli: NY4994
Materiali: Celik inoks
Ore Analoge
Lloji i levizjes: Auto Quartz
Data
Forma e bazes: Rrethore

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Outlet

Outlet

Be the first to review “Ore DKNY per femra – Womens Watch – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ore DKNY per femra

Ore DKNY per femra - Womens Watch - Bli Online

9,500 L20,200 L (-53%)

Shto ne Shporte