Ore dore Michael Kors | Ore per femra ne shitje Gold Rose

22,490 L

Ka stok

Gjendja: Femra
Emri i modelit: Parker
Modeli: MK5491
Lartesia e kases: 12mm
Gjeresia e kases: 39mm
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali Primar: PVD Rose Plating
Rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra

KODI: ore-michael-kors-mk5491 KATEGORIA: Etiketime: ,

ORE DORE MICHAEL KORS GOLD ROSE

Ore dore Michael Kors per femra – Ora Gold ne shitje online ne Dyqan Taxi

Marke luksoze amerikane e modes e cila operon ne treg qe ne vitet 1980. Famen e te madhe e mori ne vitin 2000 fale linjes se saj se aksesoreve. Ora Michael Kors jane nje blerje e domosdoshme per te gjithe. Pavarsisht nese eshte dhurate per ju apo nje trajtim personal per vetem ju do te bini ne dashuri me te. Per zonjat dizajnet metalike prej ari jane nder me te njohurat ne treg. Keto ora elegante jane nje aksesore ideal per t’u veshur nga mengjesi deri ne darke.

Ekzistojne dhe modele ekstravagante ne arin e verdhe dhe argjendin te cilet e bejne kete aksesore perfekt per nje eveniment, rast zyrtar, feste elegante qe ju mund te keni. Kjo kompani prodhon ora dhe per meshkuj te cilat kane ne dispozicion jo vetem metalin e shnderritshem por dhe materialin prej lekure dhe detaje te nderlikuara. Ora me cmime me te arsyeshme ne treg. 

Nje ore mahniteze per femra ne PVD me gure ne ngjyre Gold Rose me gure ndricues. Kjo ore gjithashtu permban funksionin e dates, kronografin dhe byrzylykun i cili fiksohet me nje shtrengim te butonit. Ora eshte e meundesuar nga nje levizje cilesore japoneze e kuarcit. Rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra. Rrjedhimisht eshte e pershtatshme per not, por jo per sporte ujore me ndikim te larte te presionit te ujit.

Ora klasike per femra e rrumbullaket ne ngjyre gold rose me gure te ndritshme.
Levizja kuarci me ekran analog.

MICHAEL KORS ORA DORE NE SHITJE

Ore Michael Kors Dore per femra ne shitje | Dyqan Taxi

Specifikat

Marka: Michael Kors 

Gjendja: Femra
Emri i modelit: Parker
Modeli: MK5491
Lartesia e kases: 12mm
Gjeresia e kases: 39mm
Analoge/Dixhitale: Analoge
Materiali Primar: PVD Rose Plating
Rezistente ndaj ujit deri ne 100 metra

ore michael kors per femra ne dyqan taxi ora


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online ne Shqiperi.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ore

Be the first to review “Ore dore Michael Kors | Ore per femra ne shitje Gold Rose”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dore per femra michael kors ora ne shitje ne dyqan taxi

Ore dore Michael Kors | Ore per femra ne shitje Gold Rose