Ore per femra Calvin Klein | Ora ne Shitje

23,490 L

Ka stok

 • Modeli i vitit 2018
 • Materiali prej celiku
 • Xhami me materiale kristali
 • Ngjyra e zeze
 • Kundra ujit  deri ne 30m thellesi
 • Kundra gervishtjeve
KODI: ore-per-femra-calvin-klein Kategori: , , Etiketime: ,

CALVIN KLEIN WATCH

Ore per femra Calvin Klein | Ora ne shitje ne Dyqan Taxi

Nje aksesore i domosdoshem ne look -un tuaj.

Ky model terheqes dizajnuar nga marka e njohur ne rang nderkombetar Calvin Klein permban nje efekt mahnites ne doren tuaj. Dhurojini vetes kete aksesore special.
Elegante dhe plot shkelqim. Nderthuret me se mire dhe me veshjet sportive qe gjenden ne garderoben.
Projektuar per tu pershtatur me cdo veshje. Aksesor perfekt si ne perditshmerine tuaj, njejte dhe ne evente festive te ndryshme qe mund te keni.

Xhami me materiale Kristali 

Ore e qarte si nje kristal. Me nje fushe pamje te qarte ne ngjyre te zeze me logon e Calvin Klein. Ora vishet me nje xham kristali te forte i cili eshte rezistent ndaj gervishtjeve qe mund te marr me kalimin e kohes.

Rripat e celikut prej inoksi te saj jane jashtezakonisht te qendrueshem dhe mund te zgjasin per shume kohe nese mirembahen. Pershtatet me cdo madhesi dore fale rripit te saj metalik.

Nje perzierje e hijeshise dhe elegances. Ngjyra klasike e zeze e cila nuk ju ndalon ta perdorni ne cdo vesje tuajen.

ore kalvin klein ne dyqan taxi ne shitje ora dore per femra

ORE PER FEMRA CALVIN KLEIN

Specifikat | Ore Calvin Klein per femra ne shitje | Ora ne Dyqan Taxi

 • Modeli i vitit 2018
 • Materiali prej celiku i rezistueshem ne kohe
 • Xhami me materiale kristali rezistente
 • Ngjyra e zeze
 • Kundra ujit  deri ne 30m thellesi
 • Ore per Femra kundra gervishtjeve

ORA PER FEMRA DHE MESHKUJ | CALVIN KLEIN

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ore

Ngjyra

Be the first to review “Ore per femra Calvin Klein | Ora ne Shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ORA ore per femra ora ne shitje ne dyqan taxi

Ore per femra Calvin Klein | Ora ne Shitje