Smart watch sportiv W12 Imilab Ekran HD TFT

4,900 L

Ka stok

KODI: i-998780 Kategori: ,

SMART WATCH SPORTIV W12 IMILAB

Smart watch sportiv Imilab W12 Black, ore inteligjente me jetegjatesi te zgjatur te baterise, 13 menyra sportive dhe ekran 1.32 HD.

Me dizajn elegant, te lehte dhe aplikacione te shumta per t’ju ndihmuar te gjurmoni shendetin dhe perparimin tuaj.

Jetoni pervojen tuaj me te mire me ekranin me prekje HD 1,32 inch te Imilab W12, i cili shfaq informacionin qarte kudo qe te jeni.

Kuptoni me mire gjendjen tuaj fizike permes treguesve te ndryshem shendetesore. Ora Imilab W12 monitoron vazhdimisht rrahjet e zemres suaj, si kur jeni aktiv ashtu edhe ne pushim.

Bateria e fuqishme 330 mAh e ores Imilab W12 ofron deri ne 14 dite perdorim dhe deri ne 30 dite ne gatishmeri.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart watch sportiv W12 Imilab Ekran HD TFT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi imilab w12 smart watch online ne dyqan taxi

Smart watch sportiv W12 Imilab Ekran HD TFT