Smart Watch Seria 7 Ora sportive T100 Plus

2,500 L

Ka stok

KODI: i-123457 Kategori: ,

SMART WATCH SERIA 7 T100 PLUS

Smart watch seria 7 ore e gjenerates se fundit me karakteristika mahnitese.

Ore me dizajn dhe vecori moderne per ta bere jeten me te lehte dhe argetuese.

T100 Plus eshte ora e re inteligjente qe vjen me nje pamje te permiresuar. Me nje ekran te plote me prekje 1,75 inch gjithashtu personalizimin e faqeve te ores.

Mundeson monitorimin e rrahjeve te zemres, presionin e gjakut, nivelet e oksigjenit, modalitete te shumta sportive dhe nje altoparlant dhe mikrofon te integruar per te bere telefonata.

Ora sportive T100 Plus

Ora inteligjente T100 Plus permban nje dizajn te ri qe ka anet te frymezuara nga Seria 13 e iPhone.

Eshte projektuar ne forme katrore me ekran te lakuar 2.5D ne ane dhe ka nje buton te rrotullueshem qe funksionon per te ndryshuar faqet e ores, kthimin e faqeve, zmadhimin/zvogelimin, ndezjen-fikjen.

Karakteristika:

  • Altoparlant dhe mikrofon i integruar
  • Ekran me prekje 1,75 inç, rezolucion 320*380
  • Bateri 195 mAh
  • Monitor i rrahjeve të zemrës dhe presionit të gjakut dhe oksigjenit
  • Modalitete sportive
  • IP67 I papërshkueshëm nga uji

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Smart Watch Seria 7 Ora sportive T100 Plus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart t100 blerje online ne dyqan taxi

Smart Watch Seria 7 Ora sportive T100 Plus