Smart watch seria 7 Ore inteligjente Z33

2,200 L

Ka stok

KODI: i-123458 Kategori: ,

SMART WATCH SERIA 7 Z33

Smart watch seria 7 me dizajn me inovativ dhe ekran 1.44 inc perfekte per kycin e dores.

Suporton thirrjet dhe muziken me Bluetooth, mat rrahjet e zemrës, presionin e gjakut, oksigjenin e gjakut dhe ka larmi modalitetesh sportive.

Fale lidhjes me Bluetooth me telefonin tuaj ora do tju njoftoje per thirrjet mesazhet, rrjetet sociale permes dridhjes.

Rikujtues i mesazheve te aplikacioneve te rrjeteve sociale, ekrani do te ndizet dhe dridhet duke shfaqur njoftimet.

Specifika

  • Modaliteti i dyfishte Bluetooth 4.2 5.0
  • Materiali i rripit TPU
  • Ekrani kryesor 1.44 inç HD IPS, 240*240
  • Ekrani me prekje 2.5D

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Smart watch seria 7 Ore inteligjente Z33”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore smart z33 blerje online ne dyqan taxi

Smart watch seria 7 Ore inteligjente Z33