Smart Watch S2 Lenovo | Ore inteligjente

4,290 L

Ka stok

Gjurmoni cdo hap, perqendrohuni ne shendetin tuaj fizik, arrini qellimet tuaja ne menyre me efektive dhe beni stervitjen tuaj me dinamike me kete ore inteligjente Lenovo S2.

KODI: smart-watch-s2-lenovo Kategori: ,

SMART WATCH S2 LENOVO | ORE INTELIGJENTE

Smartwatch S2 projektuar per kedo qe deshiron te jete ne dijeni te vazhdueshme te aktiviteteve fizike te tyre.

Gjurmoni cdo hap, perqendrohuni ne shendetin tuaj fizik, arrini qellimet tuaja ne menyre me efektive dhe beni stervitjen tuaj me dinamike me kete ore inteligjente.

Nje tipar kryesor i kesaj ore inteligjente eshte marrja e njoftimeve nga smartphone juaj.

Ore inteligjente Lenovo S2lenovo smartwatch s2 bli online ne dyqan taxi

Karakteristikave sportive te smartwatch S2 nga Lenovo perfshijne monitorimin e gjumit, kronometrin, numerimin e kalorive dhe matjen e hapave ne distance.

Llogaritja e kalorive te djegura do t’ju ndihmoje per te patur  nje menyre jetese te balancuar dhe aktive.

Pedometri per matjen e hapave do te monitoroje vazhdimisht aktivitetin tuaj fizik.

Sa i perket sensoreve, Lenovo S2 eshte i pajisur me akselerometer. Treguesi i statusit te baterise do t’ju tregoje kur eshte koha per te karikuar oren.

 


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Smart Watch S2 Lenovo | Ore inteligjente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente lenovo bli online ne dyqan taxi

Smart Watch S2 Lenovo | Ore inteligjente