Fitness Watch H1113A

3,800 L

Ka stok

KODI: Fitness Watch H1113A Kategori: , ,

FITNESS WATCH H1113A

Ore inteligjente Fitness me nje dizenjo shume terheqese. Ekran i rrumbullaket 1.3 inch HD per nje eksperince interaktive akoma dhe me te mire.

Funksionet: Modalitete të ndryshme ushtrimesh.

Ora eshte monitorues i shkelqyer per rrahje zemre, oksigjen gjaku dhe presion gjaku.

Mjafton nje ngritje dore dhe do te keni ndriçim në ekran per perdorim me te lehte te saj.

Karikimi: suporton karikim magnetik

Specifika

Dizajni i ekranit me prekje
I përshtatshëm për përdorim në natyrë
Funksionaliteti i gjurmuesit të fitnesit
Kontroll i zgjuar i muzikës
Rrip silikoni i rehatshëm
Ekran i gjerë 1.3 “IPS
Kapaciteti i baterisë  170mAh.
Material Aliazh zinku+ silikoni
Vlerësimi i rezistencës ndaj ujit IP67
Ngarkimi i karikimit  magnetik
Modalitetet e stërvitjes, rrahjet e zemrës, oksigjeni në gjak, presioni i gjakut, përkujtuesit, parashikimi i motit dhe më shumë

Be the first to review “Fitness Watch H1113A”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

havit h1113a smart watch online dyqan taxi

Fitness Watch H1113A

WhatsApp chat