Smart Watch me Bluetooth Mibro A1

4,290 L

Ka stok

Ore e re inteligjente A1 Mibro Smartwatch vjen me pamje te permiresuar me funksione dhe vecori me te mira. Ekran 1.28 inc,  personalizim te faqeve te ores, monitorimin e rrahjeve te zemres, presionin e gjakut, modalitete multi-sportive dhe 5ATM i papershkueshem nga uji,

KODI: i220035 Kategori: ,

SMARTWATCH MIBRO A1

Smartwatch Mibro A1 vjen me ekran te permiresuar me ngjyra, vecori unike dhe do te jete asistenti juaj sportiv.

E pajisur me ekran 1.28 inc, ka gjithashtu personalizim te faqeve te ores, monitorimin e rrahjeve te zemres, presionin e gjakut, menyra multi-sportive dhe me e rendesishmja eshte i papershkueshem nga uji,

Jetegjatesi e baterise deri ne dy jave pa u shqetesuar per karikimin e ores per dite te tera.

Ora inteligjente Mibro A1 ka dizajn rrethor qe duket shume elegant ne ngjyre te zeze dhe permban kornize metalike.

Specifika:

  • Madhesia: 1.28”
  • Rezolucioni: HD
  • Me touch
  • Bateria: 270 mAh
  • Perdorimi tipik ditor: deri ne 10 dite
  • Perdorimi baze: deri ne 45 dite
  • Menyra e karikimit: Magnetike
  • Bluetooth 5.0
  • Materiali: aliazh metali
  • Rrip: Silikoni

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart Watch me Bluetooth Mibro A1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mibro a1 smartwatch online ne dyqan taxi

Smart Watch me Bluetooth Mibro A1