Ore dore smart Xiaomi MiBro Lite me ekran Amoled

3,500 L

Ka stok

KODI: i-1234552 Kategori: ,

ORE DORE SMART MIBRO LITE

Ore dore MiBro Lite, nje ore inteligjente me nje ekran HD AMOLED dhe gjurmim te nivelit te stresit.

Kjo ore smart vjen me nje sere permiresimesh, sic eshte ekrani i tij HD AMOLED.

Ajo vjen gjithashtu me monitorimin e rrahjeve te zemres, matjen e SpO2, 15 modalitete sportive dhe deri në 10 dite jetegjatesi baterie, te gjitha te mbeshtjella ne nje trup ultra te holle me rezistence ndaj ujit IP68.

Mibro Lite smartwatch

Smartwatch Mibrolite me nje cilesi te jashtezakonshme dhe nje mprehtesi vizuale.

Eshte gjithashtu plotesisht i lexueshem edhe ne rrezet e diellit te forte, keshtu qe ju mund te kontrolloni kohen dhe te gjitha te dhenat tuaja per shendetin dhe fitnesin kudo qe te jeni.

Karakteristika:

  • Ekrani 1.3” (rrumbullakët)
  • Lloji: AMOLED
  • Rezolucioni: 360 x 360 f
  • Xhami: 2.5D
  • Materiali i orës: Metal + Plastikë
  • Aplikacion: MiBro Fit APP

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Ore dore smart Xiaomi MiBro Lite me ekran Amoled”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mibro lite smart watch blerje online ne dyqan taxi

Ore dore smart Xiaomi MiBro Lite me ekran Amoled