Xiaomi Mibro Smartwatch | Ekran Full HD

4,900 L

Ka stok

KODI: i21721623 Kategori: ,

XIAOMI MIBRO SMARTWATCH FULL HD

Smartwatch Mibro Xiaomi me ekran te plote HD me touch.

Vjen me certifikimin IP68 keshtu qe do ti rezistoje ujit, djersitjes dhe sperkatjeve te shpeshta te larjes se duarve.

Trupi i orës eshte perforcuar per rezistence me te madhe ndaj gervishtjeve , me nje pamje elegante dhe strukture te kendshme ne paraqitje. .

Mibro ka ekran me ngjyra me rezolucione te larta TFT, me vecori per te ndryshuar sfondin dhe nderveprimin e thirrjeve sipas deshires tuaj.

Smartwatch Xiaomi Mibro me ekran Full Hd

Xiaomi Mibro smartwatch ka te integruar sensorin e rrahjeve te zemres, qe do t’ju ndihmoje te matni rrahjet e zemres suaj dhe te merrni sinjalizime sa here qe ekziston nje problem i mundshem.

Te gjitha keto vlera dhe matje mund t’i sinkronizoni nepermjet aplikacionit Mibro Fit Mobile.

Bateria e ores inteligjente Xiaomi Mibro Air eshte 200mAh, e cila do t’ju lejoje te perdorni oren vazhdimisht per rreth 10 dite dhe 25 dite ne gatishmeri.

Sinkronizimi i ores Xiaomi Mibro me telefonin tuaj celular ju ofron shume me teper paralajmerime njoftime, mesazhe, telefonata, ngjarje te kalendarit etj.

Specifika

  • Madhesia: 1.28 inch
  • Ekran: HD TFT
  • Rezolucioni: 240 x 240
  • Lidhja Bluetooth 5.0
  • Sistemi operativ : Android 5.0 e me lart, iOS 10 e me lart
  • Rezistenca ndaj ujit: IP68

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Xiaomi Mibro Smartwatch | Ekran Full HD”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente mibro xiaomi bli online ne dyqan taxi

Xiaomi Mibro Smartwatch | Ekran Full HD