A1 Smart Watch Display | Specification | Ore inteligjente

1,990 L

S’ka stok

Ore Inteligjente /  Smartwatch
Karte SIM
Ekran 1.54 inch – touch
Kamera 0.3MP
CPU: MTK6261
Bluetooth: V3.0
RAM 32MB
ROM 32MB

KODI: smart-watch-a1 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

A1 SMART WATCH DISPLAY

Smart Watch A1 Display App | Specification | Reviews | Dyqan Taxi Albania

Kenaqesia Vizuale nnderthurur me elegancen! 
Ore e cila balancon aktivitetin tuaj. Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje. Percaktojeni ju kohen se ku do nisni aktivitetin, do pushoni dhe e mbyllini programin tuaj. Celulari tashme gjendjet ne doren tuaj dhe kur ai reali eshte disa metra larg jush. Perjetoni nje eksperience te re vizuale ne dimensione perfekte per te gjithe ju.

smart watxh a1 ne dyqna taxi

Zgjuarsia e saj kalon imagjinaten

Kjo ore inteligjente A1 eshte ore me karte Sim nepermjet se ciles mund te kryeni telefonata dhe t’i pergjigjeni atyre.
Pershtatet ne menyre perfekte me doren tuaj dhe kombinohet ne menyre te perkryer me perditshmerin tuaj dhe eventet. Kjo ore inteligjente tashme eshte asistentja juaj personale.

Nepermjet Bluetooth mund te lidhet me pajisje te tjera nderkohe qe ju levizni pa qene nevoja ti keni duart e zena. Shijoni muziken tuaj te preferuar nen tingujt fantastik qe burojne prej saj. Regjistroni audio direkt prej saj, realizoni video nga kende perfekt njejte si nga telefoni juaj.
Merrni njoftime nga aplikacionet e ndryshme qe keni ne telefonin tuaj si sms, thirrje, etj. Ju gjithashtu do te njofotoheni nese telefoni juaj eshte shkeputur nga modaliteti bluetooth, por dhe nese ai eshte jashte zones se mbulimit te valeve bluetooth.

Menaxheri i Shendetit tuaj!

Mund te regjistroje hapat tuaj, distancen qe ju pershkoni kudo dhe cdo kohe. Do te informoheni pas cdo aktiviteti fizik per kalorite e djegura.

A1 Smart Watch | Albania | Display App | Reviews

smart watch a1 ne dyqan taxi

Karakteristika 

-Mund te realizoni telefonata ose t’i pergjigjeni atyre direkt nga ora juaj.
-Merrni njoftime direkt ne oren tuaj.
-Shijoni ritmet muzikore kudo qe jeni.
-Ekran 1.54 inch TFT HD LCD me i miri per tu pershtatur me dizajnin e saj elegant. Ju ofron nje eksperience mahintese.
-Monitoron kualitetin e gjumit tuaj.
-Pedometer per te monitoruar hapat tuaj dhe distancen e pershkruar.
-Nese modaliteti i Bluetooth eshte shkeputur nga telefoni juaj, apo telefoni juaj eshte jashte zones se mbulimit te valeve Bluetooth ora do t’iu lajmeroje.
-Telekomande e cila regjistron cdo moment te mrekullueshem nga cdo kend.
-A1 Smart Watch App  regjistrues zeri, alarm, kalendar etj.

 

Specifikat | A1 Smart Watch Specification 

Karte SIM
Ekran: 1.54 inch TFT HD LCD
Kamera: 0.3MP
Smart Watch CPU: MTK6261
Bluetooth: V3.0
RAM: 32MB
ROM: 32MB
Smart Watch me SD Karte deri në 32 GB
Rezoluta: 240×240 pixel


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Be the first to review “A1 Smart Watch Display | Specification | Ore inteligjente”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch a1 ore inteligjente dyqan taxi online porosi blerje

A1 Smart Watch Display | Specification | Ore inteligjente

1,990 L