Smart Band 7 Pro Xiaomi me ekran Amoled 1,64 inc

9,890 L

Ka stok

KODI: i220036 Kategori: ,

SMART BAND 7 PRO 

Smart ban 7 Pro me vecori dhe dizajn unik, ekran masiv AMOLED 1,64 inc per tiu pershtatur stilit tuaj te perditshmerise.

I ndertuar me mbi 110 modalitete sportive. Me ekran te ndezur gjithmone on display, nuk ka nevoje te ngrini krahun per te ndezur ekranin. Shikoni oren dhe informacionet e tjera baze me nje shikim.

Me pozicionimin satelitor dhe gjurmimin e levizjes te integruar per te numeruar cdo hap gjate dites.

Specifika:

 • Ekrani: 1,64″ AMOLED
 • Rripat: Rripa silikoni te ndashem
 • Monitorues i rrahjeve te zemres
 • Monitor i nivelit te oksigjenit ne gjak,stresit
 • Modalitete sportive
 • Sensori optik i rrahjeve te zemres
 • Bluetooth LE 5.2
 • I pajtueshem me Android 6+ dhe iOS 12+
 • Bateria: 235 mAh
 • Permasat: 44.7 x 28.8 x 11 mm
 • Pesha: 20.5 gram

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

SmartBand

Ngjyra

,

Be the first to review “Smart Band 7 Pro Xiaomi me ekran Amoled 1,64 inc”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart band 7pro online ne dyqan taxi

Smart Band 7 Pro Xiaomi me ekran Amoled 1,64 inc