Skuter per femije mbi 8 vjec i palosshem Cool Wheels

7,900 L

Ka stok

KODI: C-200620-800 Kategori: , ,

SKUTER PER FEMIJE MBI 8 VJEC

Skuter per femije mbi 8 vjec, model i palosshem per te zene me pak hapesire pas perdorimit.

I lehte ne peshe, me rrota te veshura me silikon qe parandalojne rreshqitjen duke e bere shume te sigurt gjate perdorimit nga femijet.

Kapaciteti i peshes mbajtese eshte deri ne 100 kg dhe gjatesia e rregullueshme midis 101 cm dhe 111 cm.

Skuteri ofron jo vetem argetim por edhe mesimin e ruajtjes se ekuilibrit, stervitje, aftesi koordinimi dhe lojera sociale.

Informacione:

  • I pershtatshem per 8vjec
  • Maksimumi 100 kg.
  • Lartesia eshte midis 101 cm dhe 111 cm.
  • Rrotat jane te mbuluara me silikon.
  • Kushineta me cilesi te larte jo rreshqitese

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Skuter elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Skuter per femije mbi 8 vjec i palosshem Cool Wheels”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter femijesh elektrik online ne dyqan taxi

Skuter per femije mbi 8 vjec i palosshem Cool Wheels