Skuter M365 Xiaomi Mi Electric Scooter

38,500 L

Ka stok

KODI: 6903430482313 KATEGORIA:

SKUTER M365 XIAOMI MI

Skuter M365 me dizajn minimalist dhe motorr te fuqishem me performance te larte.

Mundeson udhetim deri ne 30 km distance me nje karikim te vetem dhe me kontroll shpejtesie.

Gomat 8,5 inch japin nje levizje shume te qete duke thithur goditjet.

Me ndihmen e aplikacionit mi home, do te mund te lidhni telefonin tuaj me skuterin, ne menyre qe te mund te shihni statiken tuaj ne kohe reale, si fuqia e mbetur, shpejtesia aktuale dhe distanca e pershkuar.

Eshte mjaft i lehte per t’u bartur dhe kompakt per t’u pershtatur ne shumicen e vendeve kur paloset.

Specifika:

  • Modeli: Xiaomi Mijia Electric Scooter M365
  • Menyrat e shpejtesise: 18 km / ore (modaliteti ECO), 25 km / ore (modaliteti normal)
  • Gama maksimale: 30 km ne modalitetin Eco
  • Shpejtesia maksimale: 25 km/h
  • Fuqia e motorit: 250 W
  • Koha e karikimit: 5 ore
  • Kapaciteti maksimal i ngarkeses: 100 kg
  • Kendi i hapjes: 14°
  • Madhesia e rrotes: 8,5 inch

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 5 kg
Lloji

Skuter elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Skuter M365 Xiaomi Mi Electric Scooter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter elektrik xiaomi m365 online ne dyqan taxi

Skuter M365 Xiaomi Mi Electric Scooter