Gome 8,5 inch per Skuter elektrik Xiaomi Mija M365

1,490 L

Ka stok

KODI: H-98769897 KATEGORIA:

GOME 8,5 INCH PER SKUTER ELEKTRIK

Gome 8,5 inch per skuter elektrik Mija M365.

Material rezistent, me i plote se versionet e meparshme dhe dizajn i permiresuar per me shume stabilitet gjate perdorimit.

Material gome, i qendrueshem dhe rezistent ndaj goditjeve. E rregullueshme ne menyre fleksibel dhe e fiksuar fort eshte shume e lehte per tu vendosur ne skuter.

Dizajni kunder rreshqitjes e ben ate te mund te perdoret ne dite me bore dhe me shi, te sigurt per te luajtur skuter.

Rezistente ndaj konsumit, kunder korrozionit  pa nevoje per pajisje instalimi shtese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Rrote skuteri

Ngjyra

Be the first to review “Gome 8,5 inch per Skuter elektrik Xiaomi Mija M365”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gome 8inch per skuter shitje online ne dyqan taxi

Gome 8,5 inch per Skuter elektrik Xiaomi Mija M365