Gome e forte 10 inch me thumba Solid tire

2,900 L

Ka stok

KODI: H-98769896 Kategori: ,

GOME E FORTE 10 INCH ME THUMBA

Gome e forte 10 inch e pajisur me thumba. I bere me gome butili te plote dhe qe thith goditjet, jo vetëm që do t’i shtojë rehati udhëtimit tuaj, por edhe do t’ju mbajë të sigurt.

E krijuar per terrene te veshtira me ngrica apo akull per siguri maksimale gjate udhetimit. Te dy komponentet perberes te gomes ofrojne ekuiliber te rehatise dhe manovrimit pa sakrifikuar sigurine.

Material rezistent dhe shume i sigurt ne perdorim qe i ben keto goma te kene nje perdorim afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rrote skuteri

Ngjyra

Be the first to review “Gome e forte 10 inch me thumba Solid tire”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

goma me thumba 10 inch shitje online ne dyqan taxi

Gome e forte 10 inch me thumba Solid tire