Sistem audio me mikrofon | Subwoofer Sound Box

16,900 L

Ka stok

KODI: i-2120755 Kategori: ,

SISTEM AUDIO ME MIKROFON | SOUND BOX

Sistem audio me mikrofon perfekt per netet e karaokeve, ditelindje apo festa te ndryshme.

Me nje dizajn unik, fale dy mikrofonave pa fishe mund te kendoni duet kenget tuaja te preferuara.

I pajisur me mikrofon dhe telekomande per komandim me te lehte dhe nga largesia.

Me porte hyrese per mikrofon / USB / TF / FM / SD / hyrja AUX / MP3 / WMA / FLAC.

Rrotat ne bazen e tij dhe doreza terheqese ne pjesen e siperme e bejne me te lehte transportin e altoparlantit.

Altoparlanti eshte i bere nga material i qendrueshem cilesor dhe rezistent per nje perdorim afatgjate.

Karakteristika

  • Frekuenca 40Hz-20KHz
  • Raporti S / N 78dB ± 3dB
  • Impedanca 4ohm
  • Paneli i kontrollit Bas, Echo, MIC VOL

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Sistem audio me mikrofon | Subwoofer Sound Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sistem audio me mikrofon ne shitje online ne dyqan taxi

Sistem audio me mikrofon | Subwoofer Sound Box