Boks me mikrofon per muzike portabel 6.5 inch

12,000 L

Ka stok

KODI: K-062101-2 Kategori: ,

BOKS ME MIKROFON PER MUZIKE PORTABEL

Boks portabel me mikrofon perfekt per muzike , karaoke dhe festa.

Me mundesi te shumta lidhjeje permes Bluetooth , Aux dhe Usb, per lidhje me pajisjet tuaja audio.

Mikrofon me cilesi te larte, perfekt per nje nate karaoke me miqte tuaj.

Boksi eshte i rikarikueshem dhe mund ta merrni kudo me vete ne festa, kamping apo plazh pasi nuk ka nevoje per energji elektrike.

Cilesi e larte basi me pershtatshmeri per cdo rast, festa te medha ose te vogla.

Me ane te telekomandes  ndryshoni me lehtesi, ndaloni dhe luani kenget tuaja te preferuara nga distanca.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks me mikrofon per muzike portabel 6.5 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me mikrofon per muzike ne shitje online dyqan taxi

Boks me mikrofon per muzike portabel 6.5 inch