Boks muzike universal me Wireless | NB 106

1,800 L

Ka stok

 • Bluetooth: V 4.2
 • Koha e karikimit të batt: 2-3H
 • Zë i larte lartë: 43W
 • S / N Ratih: 95 db
 • Përgjigja e frekuencës: 280 HZ – 16 KHZ
 • Tinguj te paster dhe cilesor.
 • Dizajn kompakt.
 • Mbështet Bluetooth
 • Mbështet Micro SD
 • Mbështet Flashdisk
 • Radio FM
KODI: boks-muzike-universal Kategori: ,

BOKS MUZIKE UNIVERSAL ME WIRELESS

Boks muzike universal me wireless me nje dizajn kompakt dhe te vecante. Boksi i muzike eshte teper cilesor dhe tingujt jane teper te paster.

Universal Wireless Speaker

Deshironi te keni kudo me vete muzike? Atehere Boks muzike NB 106 eshte boksi i duhur per ju. Degjoni muzike kudo qe te jeni, ne zyre, shtepi, apo ne festa me miqte tuaj, per ti bere akoma edhe me argetuese. Kjo fale permasave te tij te vogla. Boks cilesor dhe rezistent.

Merreni me vete kudo, ne plazh, ne kamping, ne udhetime, dhe ne piknik me shoqerine apo familjen tuaj. Eshte aq praktik sa ju mund t’a mbani me vete ne cante, ne dore kudo qe po shkoni. Gjithashtu boks muzike universal eshte nje ide teper e bukur per t’u bere dhurate.

Cdo gje eshte me e bukur me muzike!

Specifikat | Boks muzikeBOKS MUZIKE UNIVERSAL BLI ONLINE NE DYQAN TAXI
 • Bluetooth: V 4.2
 • Koha e karikimit të batt: 2-3H
 • Zë i larte lartë: 43W
 • S / N Ratih: 95 db
 • Përgjigja e frekuencës: 280 HZ – 16 KHZ
 • Mbështet Bluetooth
 • Mbështet Micro SD
 • Mbështet Flashdisk
 • Radio FM

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Boks muzike universal me Wireless | NB 106”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

BOKS MUZIKE UNIVERSAL BLI ONLINE NE DYQAN TAXI

Boks muzike universal me Wireless | NB 106