Altoparlant muzike me Bluetooth A007

1,200 L

Ka stok

Altoparlant muzike A007 me lidhje Bluetooth, performance te larte dhe me bateri te rikarikueshme.

KODI: i-2120751 Kategori: ,

ALTOPARLANT MUZIKE ME BLUETOOTH A007

Altoparlant muzike me lidhje Bluetooth dhe me bateri te rikarikueshme.

I pershtatshem me laptope, pajisje MP3 / 4, TF / USB Flash Drive dhe cdo pajisje audio qe eshte e pajtueshme me Bluetooth ose ka hyrje 3.5 mm.

Boksi A007 ofron performance te mire pa nderhyrje, cilesi te larte dhe efikasitet. Vjen me radio te integruar  per te degjuar stacionet tuaja te preferuara te radios.

Gjithashtu mikrofoni do t’ju lejoje te beni telefonata pa duar dhe te dëgjoni personin tjeter me ze te larte permes altoparlantit.

Nese jeni duke luajtur muziken tuaj dhe ju vjen nje telefonate, muzika do te ndalet dhe ju do te degjoni zerin e telefonit tuaj dhe do te vazhdoni te luani pasi te kete mbaruar telefonata.

Karakteristika

  • Boks muzike A007
  • Porte USB, AUX, BT, FM
  • Fuqia e altoparlantit 5 W
  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës 70 HZ-18KHZ
  • Përmasat 7 mm x 12 mm x 10 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

,

Be the first to review “Altoparlant muzike me Bluetooth A007”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike a007 ne shitje online ne dyqan taxi

Altoparlant muzike me Bluetooth A007