Boks me Bluetooth H6 – Music Wireless Speaker

1,990 L

Ka stok

Karakteristika
Dizajn ergonometrik
Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje per disa ore me rradhe pa nderprerje.
Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.
KODI: boks-muzike-h6-bluetooth-speaker Kategori: ,

Boks me Bluetooth H6 – Music Wireless Speaker

Boks me Bluetooth H6 – Music Wireless Speaker

Karakteristika
Dizajn ergonometrik
Bateri e cila pas nje karikimi te plote mund te operoje per disa ore me rradhe pa nderprerje.
Lidhje me Bluetooth e qendrueshme dhe e perputhshme me shumicen e pajisjeve Smartphone.
Specifikat 
Kapaciteti i baterise: 1200mAh
Koha e perdorimit: 2 ore
Memorja: 32GB
Bluetooth: V4.1
Distanca e tranmsetimit: 10 metra
Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth H6 – Music Wireless Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks me Bluetooth H6 - Music Wireless Speaker

Boks me Bluetooth H6 - Music Wireless Speaker