Boks muzike me Bluetooth | Waterproof Speaker CLIP4

1,290 L

Ka stok

Boksi Clip 4 ofron tingull origjinal me bass te fuqishem, me nje dizajn kompakt dhe shume te lehte per ta marre kudo me vete.

KODI: boks-muzike-clip4 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH CLIP4

Boks muzike me Bluetooth me permasa kompakte dhe tingull te plote dhe te fuqishem.

Forma unike ovale pershtatet me se miri ne doren tuaj dhe doreza e boksit e ben me te lehte transportin.

Boksi Clip 4 eshte i papershkueshem nga uji dhe pluhuri, ne menyre qe mund ta merrni gjithkund.

Transmetoni muzike pa fishe nga telefoni juaj celular, tableti ose cdo pajisje qe suporton Bluetooth.

Clip 4 ofron deri ne 10 ore kohe luajtje muzike pa asnje nderprerje me nje karikim.

Boks muzike Waterproof Speaker CLIP4

  • Fuqia e daljes: 5W RMS
  • Pergjigja e frekuences: 100Hz – 20kHz
  • Raporti i sinjalit ndaj zhurmes:> 85dB
  • Lloji i baterise: Polimer-jon litium 3.885Wh
  • Koha e karikimit: 3 ore (5V / 500mA)
  • Koha e luajtjes se muzikes: deri ne 10 ore
  • Versioni Bluetooth: 5.1

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike me Bluetooth | Waterproof Speaker CLIP4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike portabel ne shitje online dyqan taxi

Boks muzike me Bluetooth | Waterproof Speaker CLIP4