Mikrofon me Wireless | WS 868L

1,500 L

Ka stok

 • Mikrofon wireless
 • Lidhja: 3.5 mm
 • Lidhje Bluetooth
 • Fuqia e daljes: 5W
KODI: Mikrofon-dore-ws-868l KATEGORIA:

MIKROFON ME WIRELESS | WS 868L

Model mini per te luajtur muzike dhe per te kenduar ne çdo kohe.

Sistem profesional dhe procesor akordimi audio me zvogëlim te zhurmës , per te krijuar një ambient te kendshem me tingull te paster dhe te qarte.

Mikrofoni pa fishe per  karaoke mund të lidhet lehtësisht me anë të Bluetooth ose fole audio 3.5 mm me iPhone / Phone / Tablet / PC tuaj. Mund te vendosni gjithashtu  edhe një kartë TF për të përdorur mikrofonin.

Bateria e rikarikueshme litium-jon e integruar 1800mAh, qe mund të zgjasë më shumë se 5-6 orë pasi të jetë karikuar plotesisht.

Specifika

 • Lloji: Pa fishe
 • Lidhja: 3.5 mm
 • Lidhje Bluetooth
 • Fuqia e daljes: 5W
 • Presioni maksimal i zërit:> 115dB, 1KHz, TDH 1%
 • Diapazoni i frekuencës: 100Hz- 10KHz
 • Bateria: Bateri litium-jon 1800mah 47.2V

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mikrofon me Wireless | WS 868L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon me wireless ws 868l online ne dyqan taxi

Mikrofon me Wireless | WS 868L