Boks me bluetooth deri ne 10m | Wireless speaker FL205

1,990 L

Ka stok

KODI: Wireless speaker FL205 Kategori: , , ,

BOKS ME BLUETOOTH DERI NE 10M FL205

1. Boks me valë Bluetooth, me distance lidhjeje deri ne 10m, i përshtatshëm dhe praktik.wireless speaker fl205 bli online dyqan taxi

2. Mbështetni kartën e kujtesës 32G Micro, plug-and-play, plotësoni nevojat tuaja për argëtim maksimal.

3. Bateri litiumi me kapacitet shumë të madh, 1000mAH \ 5V, 4 orë pune të vazhdueshme, gatishmëri super e gjatë.

4. Cilësi e mirë e zërit, mund të përdoret në natyrë.

5. 4 ngjyra të ndryshme që ju të zgjidhni, dizajn kompakt dhe inovativ.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Boks me bluetooth deri ne 10m | Wireless speaker FL205”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks fl205 me bluetooth bli online dyqan taxi

Boks me bluetooth deri ne 10m | Wireless speaker FL205