Mikrofon me Bluetooth | DS878 Hi Fi Speaker

1,800 L

Ka stok

  • Bateria litium e integruar 1200 mAh
  • Koha e karikimit: 3 ~ 5 orë
  • Koha e luajtjes: 5-8 orë me karikim të plotë
KODI: Mikrofon-Wireless-DS878 Kategori: ,

MIKROFON ME BLUETOOTH HIFI SPEAKER

Suporton telefona të ndryshëm inteligjentë të sistemeve Apple dhe Android.

Tashme mund ti rregjistroni audiot tuaja, fale butonit te tij.

Mund ta lidhni atë me telefonin tuaj dhe festaT tuaja do të kene atmosferen e duhur me këtë mikrofon karaoke.

Mund të futni kartën tuaj mikro SD për të dëgjuar muzikë pa pasur nevojë të lidhni pajisjen tuaj.

Ky produkt ka një kapacitet baterie prej 1200mAh. Një cikël i plotë i baterisë së tij duhet të karikohet për jo më shumë se 3H dhe koha e përdorimit të saj duhet të zgjasë për rreth 8H.

Specifika

  • Fuqia e altoparlantit: 4Ω 5W * 1
  • Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: ≥85dB
  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 150 ~ 20KHZ
  • Ndërfaqja audio: priza stereo 3.5 mm e kufjeve
  • Bateria litium e integruar 1200MA
  • Koha e karikimit: 3 ~ 5 orë
  • Koha e luajtjes: 5-8 orë me karikim të plotë

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mikrofon me Bluetooth | DS878 Hi Fi Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

HIFI DS878 WIRELESS MIKROFON DYQAN TAXI

Mikrofon me Bluetooth | DS878 Hi Fi Speaker