Mikrofon me drita LED Q88 USB

1,600 L

Ka stok

  • Mikrofon dore me drita LED
  • Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
  • Furnizimi me energji i karikimit: DC5V
KODI: Mikrofon-Karaoke-me-drita Kategori: ,

MIKROFON ME DRITA LED Q88 USB

Mikrofon me drita LED per Karaoke 4 ne 1.  Përveç se perdoret si mikrofon pa kabuj,  mikrofoni mund të përdoret si altoparlant dhe regjistrues, me drite LED shumëngjyrëshe.

Drite LED dinamike me ngjyra të mikrofonit  do të dridhen me ritmin. Vëllim më i lartë, dritë më e ndritshme.

Krijoni festen ideale me kete mikrofon me shumë shtresa, altoparlant i fuqishëm, butona profesionalë, të gjitha ju lejojnë të shijoni një muzike me kualitet maksimal.

Lehtë për t’u përdorur – Me anë të Bluetooth, mikrofoni karaoke  mund të lidhet lehtësisht me telefonin tuaj, kudo që të shkoni dhe sa here te deshironi.

Bateria litium me shume mbrojtje e rikarikueshme  siguron një kohë më të gjatë të këndimit. Karikim më i shpejtë, që zgjat për një kohë të gjatë.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mikrofon me drita LED Q88 USB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon me wireless online ne dyqan taxi

Mikrofon me drita LED Q88 USB