Cheerlux C8 HD Projector | Mini Projektor

13,900 L

Ka stok

 • Marka : Cheerlux.
 • Modeli: C8.
 • Materiali: ABS.
 • Tensioni: AC100V / 240V.
 • Frekuenca 50Hz \ 60Hz.
 • Ekrani qe shfaqe projektori: 50 – 100 inç.
 • Distanca e projektorit: 1 – 3 m

MINI VIDEO PROJEKTOR – CHEERLUX C8 

Nese deshironi qe shtepine tuaj ta ktheni ne nje kiname te vertet, aty ku ju shihni tashme cdo gje qe deshironi duhet patjeter te beni tuajen mini video projektor Cheerlux C8. Me nje perdorim shume te lehte edhe prakticitet maksimal ky projektor do te behet padyshim i preferuari juaj.

CHEERLUX 720P HD PROJECTOR 

Projektori ka nje madhesi te vogel edhe nje peshe te lehte, gje e cila e bene trasnportimin e tij shume te lehte.

Ju mund te shfaqni me ane te tij video me audio, foto, tekste ne nje ekran 50-100 inc nga nje largesi prej 1-3 m.

Materiali prej te cilit behet projektori eshte plastike shume e qendrueshme edhe cilesore. Ajo eshte rezistente ndaj gervishjeve po aksidenteve te vogla.

Dritat LCD te ketij projektori nuk i demtojne syte tuaj dhe ato kane nje ndricim jashtezakonishte te forte.

Ideale per t’u perdorur ne shtepi, zyre, shkolle, festa familare etj.

Permasat e ketij mini projektor jane 197.8 mm dhe 72 mm.

SPECIFIKAT 

 • Marka : Cheerlux.projektor cheerlux C8 1800 lumens bli online dyqan taxi
 • Modeli: C8.
 • Materiali: ABS.
 • Teknologjia e projektorit: LCD + Drita LED.
 • Rezolucioni standard: 1280×800 720P.
 • Ndricimi i projektorit: 1800 lumens.
 • Rrotullohet deri ne 360 grade.
 • Ekrani qe shfaqe projektori: 50 – 100 inç.
 • Distanca e projektorit: 1 – 3 m
 • Tensioni: AC100V / 240V.
 • Frekuenca 50Hz \ 60Hz
 • Punon deri ne 50 mijë orë.

Bli Online | Bli Lire | Bli Cilesine me te mire | DYQAN TAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Projektore

Ngjyra

Be the first to review “Cheerlux C8 HD Projector | Mini Projektor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor cheerlux C8 1800 lumens bli online dyqan taxi

Cheerlux C8 HD Projector | Mini Projektor