Mini Projektor VIDEO – HD LED Projector BLJ-333

11,500 L

Ka stok

 • Modeli: BLJ-333.
 • Teknologjia e Imazheve: TFT LCD / LED.
 • Ndricimi: 2000 Lumens.
 • Drita: LED.
 • Gjatësia e jetës: 30000 orë.
 • Fuqia: 100-240V (50 / 60Hz) – 20V / 2A.
 • Madhësia e projektorit: 200 * 150 * 75mm.

MINI PROJEKTOR PER FOTO DHE VIDEO

Ky projektor aprovon kombinimin e teknologjisë së rafinuar, integrimin shumëfunksional, përshtatshmerine dhe prakticitetin. Me cilësine me të lartë dhe me çmimin me të ulët ju duhet ta porosisni tani vetem ne Dyqan Taxi.

MINI LED PROJECTOR

Ky projektor eshte i pajtueshme me shumë pajisje të tilla si PSP, Xbox One me te cilat mund të lidheni me USB 2.0 Flash Drive / Hard Disk Portable për të shfaqur pastaj ate qe permban dokumenti i videos, filmit, imazhit dhe teksteve.mini projektor portabel blj333 ne shitje online ne dyqan taxi

Ai eshte ideal per te pare cdo gje qe deshironi, lojra, filma, dokumentare etj. Mjafton qe ta lidhni me paisjen perkatese qe te shfaqet me vone.

Ekrani qe shfaq ky projektor, videot edhe fotot eshte rreth 50-160 inch kurse distanca qe ai duhet te kete eshte 59-134 cm.

Ai eshte i perbere nga porta multifunksionale ose multimedia qe jane në përputhje me shumicën e pajisjeve.

Projektori ka altoparlant te integruar te nje cilesie tejet te larte qe bene te mundur shfaqjen e zerave apo tingujve ne menyre tejet te kthjellet e super te qarte.

Projektori nuk shkakton zhurma motorrike, ju nuk do te ndjeni asnje te tille.

Projektori eshte i pajisur me nje sistem ftohes i cili mbron llampen e tij.

Me kete projektor do te mbeteni jashtezakonisht i kenaqur per ofrimin e oreve te punes te cilat arrijne ne 30000 ore.

SPECIFIKIMETacer led projector usb full hd produkt bli online dyqan taxi

 • Modeli: BLJ-333.
 • Teknologjia e Imazheve: TFT LCD / LED.
 • Ndricimi: 2000 Lumens.
 • Rezoluta e mbështetjes: 1920×1080 (Full HD 1080P).
 • Drita: LED.
 • Gjatësia e jetës: 30000 orë.
 • Fuqia: 100-240V (50 / 60Hz) – 20V / 2A.
 • Konsumi: 50W (Max).
 • Prodhimi: kufje 3.5 mm / USB (5V).
 • Funksioni : Multi-media (Fotografi, Muzikë, Video, TXT)
 • Madhësia e projektorit: 200 * 150 * 75mm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te lire ne treg edhe cilesine me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Projektore

Ngjyra

Be the first to review “Mini Projektor VIDEO – HD LED Projector BLJ-333”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini projektor led ne shitje online dyqan taxi

Mini Projektor VIDEO - HD LED Projector BLJ-333