Mini Projektor LED | Foto Projector T300 Portable

5,490 L

Ka stok

 • Mini Projektor Led
 • Portable
 • Zmadhim te figures edhe kur jeni afer
 • Bokse te integruara
 • Qartesi e larte e figures
 • Lidhje me televizorin me HDMI
KODI: mini-projektor-led Kategori: , Etiketime: , , ,

MINI PROJEKTOR T300

Mini Video Projektor LED ne shitje per Foto apo videot tuaja nga kopjuter apo telefon | T300 Portable Projector | Blerje online ne Dyqan Taxi Tirane

Kinema ne shtepine tuaj.t300 projektor mini
Nese po kerkoni nje projektor portativ qe ofron nje cilesi shume te larte me nje çmim mjaft konkurrues, zgjidhni kete projektor Led . Audiencat tuaja do te shijojne imazhe te sakta dhe te qarta . Gjithashtu me ngjyra te ndritshme, reale dhe me nje ngjyre te zeze te thelle fale ndriçimit te projektorit dhe raportit te kontrastit . Led lights ju mundesojne nje pamje magjike.

MINI PROJECTOR FOTO VIDEO

Madhesia kompakte e projektor LED e ben te lehte mbajtjen e tij neper takime, leksione, seminare ose prezantime. Lidhja e projektorit eshte po ashtu e lehte: te gjitha portat dhe bashkuesit e tij janë te grupuar ne menyre te pershtatshme per nje akses jashtezakonisht te lehte.

MINI PROJEKTOR NE SHITJE | Projektor T300 Mini

Mini videoprojektor

Mund te lidhet me Televizorin me ane te fishes HDMI

Permiresoni eksperiencen e audiences tuaj duke lidhur çdo burim audio me altoparlantin e integruar me cilesi te larte ne kete mini projektor.

Portabel projektor te cilin mund t’a ta tranportoni lehte kudo qe deshironi.

PROJECTOR YG300

Gjithashtu  duke e lidhur projektorin me nje amplifikator ose sistem fonie me ane te portes se audios.
Zgjidhni kete Mini Projektor Led ulni koston ,por jo cilesine.

Rezolucioni i tij fizik është deri në 320 * 240 piksel dhe rezolucioni maksimal është deri në 1920 * 1080. Miniprojektor përmban madhësi të lëvizshme kompakte, funksionim të lehtë dhe jetë të gjatë përdorimi.

 t300 dyqan taxiProjektor Mini ne Dyqan Taxi

Mbështetja e një shumëllojshmërie video, figurash dhe formatesh muzikore. Dhe, 400 lumenët e saj për imazhe me definicion të lartë dhe të ndritshme. Kjo do t’ju sjellë përvojë të përshtatshme dhe të papritur qoftë në jetën tuaj të përditshme dhe në punën tuaj.

Sistemi i imazhit miraton teknologjinë LCD me një panel me 30000 orë jetëgjatësi të drejtuar, përmban shkëlqim 400 lumen.

PROJEKTOR YG300

Dizajn raporti kontrasti 1000: 1 dhe rezolucion 320 * 240 (wvga), duke mbështetur deri në 1920 * 1080 (për një video 1080p – duke ju lejuar të shikoni filmat tuaj të preferuar në definicion të lartë).

I përshtatshëm për dizajn portativ dhe kompakt, projektori T300 zotëron screen sizes  (13. 0 * 8. 5 * 4. 5cm). Vendosni në murin tuaj një sistem të tërë argëtimi në shtëpi. Ju mund ta mbani lehtësisht me vete, duke parë me lehtësi të gjithë filmat tuaj të preferuar ose duke bërë një prezantim mbresëlënës të biznesit në çdo kohë dhe kudo.

MINI VIDEO PROJEKTOR CILESOR

Projektor mini te shtepia juaj!

Ansi Lumen |

Mini prosjektor mbështet formatet multimediale (video, muzikë, foto, txt), ai funksionon për te pare  filma dhe përdorim të lojërave video. Madhësi e lehtë dhe mini, e lehtë për tu perdorur.

Do te jete shoqeri e shkëlqyeshme për argëtim në shtëpi dhe per përdorim udhëtimesh. Mini cooper s. Distanca e rregullueshme e projeksionit dhe madhësia e project images ofrojnë 20 madhësi të imazhit 60 inç dhe 0. 8m 2.

YG300 PROJECTOR

Distanca e projeksionit 0m (vetëm mund të rregullojë madhësinë e figurës duke ndryshuar distancën). Duke ju dhënë një kornizë të qartë dhe një madhësi projeksioni deri në 60 inç, ju gjithashtu mund të zgjidhni madhësinë optimale të imazhit duke rregulluar distancën për të marrë përvojën më të mirë të përdorimit. Dyqan Taxi foto me kualitet.

Me pajtueshmëri te gjere, e pajisur me hdmi, usb, av, fole kufjesh dhe vend i kartës micro SD, i lehtë për tu lidhur me laptop, kompjuter, smartphone, disk usb, kartë tf, etj. Ju mund të shikoni videot ose filmat tuaj të preferuar me ekran më të madh përmes kartë HDMI / USB / mikro SD.

Specification | Led projector

Ideal per te pare filmat tuaj te preferuar ne cdo moment te dites bashke me miqte tuaj.

– Best projection distance: 1.8m
– Remote controller battery: 2 x AAA battery ( not included )
 MINI PROJECTOR | PORTABLE PROJECTOR | Dyqan Taxi
 Kinemaja ne shtepine tuaj | Watching Your Favorite Movies | Mini coper
Projektori LCD YG-300 player multimedial me 320 x 240 piksel, të dukshëm 400 – 600 lumenë dhe raport kontrasti 800: 1. Me këtë projektor të vogël, por me performancë të lartë, ju mund të shijoni imazhe dhe video me cilësi të lartë në një pozicion shumë të rehatshëm dhe komod. Anker nebula capsule. Projektor led mini i cili do ju beje per vete menjehere. Ju mund te krijoni nje home theater projector
Karakteristikat kryesore | Mini Video Foto projektor ne shitje ne Tirane
 • 400 – 600 lumen me raport kontrasti 800: 1 për imazhe të qarta dhe të mprehta.
 • Me rezolucionin te larte 320 x 240 piksel për imazhe të qarta dhe të ndritshme, siguron cilësi të jashtëzakonshme të ekranit.
 • Mbështet interface multimediale AV / CVBS / HDMI / USB për DVD player, kompjuter laptop, set-top box, konsola lojrash, etj.
 • Rezistenca e llambës LED është mbi 30000 orë, kurrë nuk duhet të zëvendësohet dhe te nderrohet me tjeter.
 • Telekomanda me infra të kuqe wireless ju lejon të shijoni filmat tuaj të mrekullueshme që mini projektori ju sjell.
 • Ky video Projektor mini portabël LED me madhësi kompakte dhe inovative është ndërthurja e modës dhe artit.
 • Led mini projektor eshte i perbere nga materiali plastik ABS dhe dritën LED Bridgelux per te mbrojtur sytë dhe shëndetin tuaj.
 • Lehtë për të vepruar dhe përvetësuar këtë projektor, i përshtatshëm për argëtim familjar, ndihmues i mirë për edukimin e fëmijëve, gjithashtu për aktivitete të jashtme.
 • Punon nga bateri litium-jon.
MINI VIDEO PROJEKTOR NE TIRANE | Bli tani ne cmimin me te mire se kudo
Specifikat | T300 projector

Model:
T300
Display type: LCD
Native Resolution: 320 x 240
Resolution Support: 1920 x 1080
Brightness: 400 – 600 Lumens
Contrast Ratio: 800:1
External Speaker
Throw Ration: 1.4:1
Projection Distance: 1.2 – 3m
Image Size: 20 – 80 inch
Image Quality Scale: 4:3
Interface: 3.5mm Audio,HDMI,TF Card Slot,USBT300 Projector led dyqan taxi
Aspect Ratio: 4:3
Certificate: CE,FCC,RoHs
Color: Yellow
Function: Speaker
Projektor ne shitje
Lamp: LED LIGHT
Bluetooth: Unsupport
Picture Formats: BMP, PNG, JPEG
Video Formats: full hd format support 1080p
Audio Formats: MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, WAV
Power Supply: 12V
Battery life : Long
Built-in Speaker: Yes
Noise (dB): 24
Compatible with: Xbox
Lamp Life: 30000 hours
DVB-T Supported: No
Phone Connection: Need Wi fi Adapter M9 Plus
External Subtitle Supported: No
3D: No
Tripod Height: not included
Package weight: 0.607 kg
Product size (L x W x H): 12.50 x 8.50 x 4.50 cm / 4.92 x 3.35 x 1.77 inches
Package size (L x W x H): 19.50 x 17.50 x 8.00 cm / 7.68 x 6.89 x 3.15 inches
Package Contents: 1 x YG – 300 LCD Projector, 1 x Remote Control, 1 x AV Cable, 1 x English Instruction Manual

Dyqan Taxi | Blerje Online te sigurta

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Projektore

Vleresim mesatar

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Ervin Gjika

  bleva kete dje dhe me tabletin Asus me punon shume mire , po dua ta lidh me iPhone 7 plus
  Di ta lidh a ka fishe per iphone me e ble ?

Main Menu

mini projektor led t300 portable dyqan taxi

Mini Projektor LED | Foto Projector T300 Portable