Radio Portative | Digital Selects Music Player

1,790 L

Ka stok

 • Pritja e radios FM
 • Radio portative
 • Rrip dore për transportueshmëri të lehtë të radios
 • Hyrja e kufjeve
 • Ariel i palosshëm për cilësi më të lartë të transmetimit
 • Punon në bateri të rikarikueshme
 • Zgjidhni Digital Player Music / Radio FM
 • Rrip me dorë për mbajtje të lehtë
KODI: radio-portative Kategori: , ,

RADIO PORTATIVE | MUSIC PLAYER

Radio portative me frekuence FM: 87.5 ~ 108MHZ per t’u marre kudo me vete. Shijoni udhetimin apo diten tuaj te kampingut me muziken qe ju deshironi.

Radio portative per ta marre kudo me vete

Nese jeni nje person i cili eshte i apasionuar pas muzikes dhe deshiron te kete perher muzike me vete atehere radio qe ne j’u ofrojme eshte e duhura per ju dhe gjithe familjaret tuaj. Mund t’a merrni me vete kudo, ne udhetim, ne plazh, ne kamping madje edhe kur shkoni per peshkim apo aktivitete te tjera te cilat jeni te apasionuar pas tyre.

Gjithashtu eshte dhurata ideale per prinderit apo gjysherit tuaj. Praktike e lehte dhe teper e lehte per t’u perdorur.

Karakteristika :

-Programi i kërkimit automatik

-Ruajtje automatike te kanalit.

-Ruajtja e kujtesës me ndërprerjet qe mund te ndodhin.

-Lojë dixhitale remotmuzike-hyrje kabllo 3.5 mm.

-Luajtje e disqeve TF & dalje e lojtarit kompjuterik MMC MS-litium për një kohë të gjatë.

– USB & TFZ zgjedhje dixhitale Radio.

radio portative bli online ne dyqan taxiSpecifikimet | Radio Portative
 • Pritja e radios FM
 • Rrip dore për transportueshmëri të lehtë të radios
 • Hyrja e kufjeve
 • Ariel i palosshëm për cilësi më të lartë të transmetimit
 • Punon në bateri të rikarikueshme
 • Zgjidhni Digital Player Music / Radio FM
 • Rrip me dorë për mbajtje të lehtë

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Radio Portative | Digital Selects Music Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio fm portative dyqan taxi

Radio Portative | Digital Selects Music Player