Aux per makine Baseus Type 7

1,800 L

Ka stok

Versioni Bluetooth: v5.0
Diapazoni Bluetooth: deri në 10 m
Kapaciteti i baterisë: 145mAh
Koha e perdorimit: deri në 10 orë
Pesha: 12,3g

KODI: Wireless-Receiver Kategori: , ,

AUX PER MAKINE BASEUS TYPE 7

Bluetooth Baseus Type 7 AUX eshte pajisja ideale per te folur gjate udhetimit me makine duke shmangur gjobat e  mundshme te trafikut.

Mund ta perdorni gjithashtu si një marres audio me Bluetooth për stereo shtëpiake, kufje me fisha, altoparlantë ose ndonjë pajisje tjetër me hyrje audio 3.5 mm.

Baseus Type 7 AUX permban nje mikrofon me ndjeshmeri te larte për thirrje pa duar. Nje buton qe lejon t’u përgjigjesh thirrjeve me nje prekje te vetme, duke qene i përqendruar në rrugë.

Ka gjithashtu butona për ndryshimin e këngëve dhe rregullimin e volumit. Me nje karikim te vetem te nje baterie të integruar 145mAh, mund të përdorni marrësin Bluetooth Baseus Type 7 deri në 10 orë.

Karakteristika

Marres audio praktik dhe i lëvizshëm me teknologji Bluetooth 5.0 dhe fole 3.5 mm.

Lidh smartphone-in tuaj përmes Bluetooth me stereon e makines, stereo shtëpie, kufje, etj.

Pajisur me butona për kontrollimin e thirrjeve, kengeve dhe volumit.

Mund të luani muzikë ose të merrni thirrje deri në 10 orë, falë baterisë së rimbushur me një kapacitet prej 145mAh

Drejtoni automjetin dhe të flisni pa ndikuar në sigurinë tuaj.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Be the first to review “Aux per makine Baseus Type 7”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

marres audio baseus online ne dyqan taxi

Aux per makine Baseus Type 7