Boks portativ me bluetooth Proda | Portable Speaker

1,900 L

Ka stok

  • Lidheni me laptop, telefon ose pajisje tjeter permes kabllos Bluetooth ose AUX.
  • Mund te degjoni muzike gjithashtu dhe nepermjet kartes se memorjes.
KODI: boks-me-bluetooth-proda-s500 Kategori: ,

 Proda | Portable Speaker S500

Boks portativ me bluetooth Proda | Portable Speaker

  • Sigurohuni qe ne mengjes te zgjoheni me muziken qe ju pelqen.
  • Nje boks stereo multifunksional pa kabllo i lehte per tu transportuar kudo qe ju deshironi.
  • Lidheni me laptop, telefon ose pajisje tjeter permes kabllos Bluetooth ose AUX.
  • Mund te degjoni muzike gjithashtu dhe nepermjet kartes se memorjes.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks portativ me bluetooth Proda | Portable Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Boks portativ me bluetooth Proda | Portable Speaker

Boks portativ me bluetooth Proda | Portable Speaker