Audio Cable LDNIO male to male – Fishe AUX

790 L

Gjendje

Specifikat 

Marka: LDNIO
Modeli: LS-Y01
Gjatesia e kabllos: 1000mm
Materiali: Fiber Najlon
Lidhja: Smartphone, radio, laptop, makine, mp3 player, cd player.

AUDIO CABLE LDNIO 3.5MM

Fishe Aux male to male | Audio Cable

Lidhje standarte, shoqeruesi juaj perfekt per te shijuar ritme muzikore te shumellojshme. Mundeson transmetim cilesor dhe tingull ne kushte perfekte. Shijoni tingujt sikur jeni ne shfaqjen live.
Materiali najlonit sigurohet per rezistueshmerine dhe jetegjatesine e tij.

Specifikat 

Marka: LDNIO
Modeli: LS-Y01
Gjatesia e kabllos: 1000mm
Materiali: Fiber Najlon
Lidhja: Smartphone, radio, laptop, makine, mp3 player, cd player.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Fishe Audio Video

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Audio Cable LDNIO male to male - Fishe AUX

WhatsApp chat