Boks muzike me Bluetooth dhe ore | Cyboris J839

2,500 L

Ka stok

 • Burimi i energjisë: Me Bateri.
 • Përkrahni Apt-x: jo.
 • Muzika Wi-Fi: Muzika APPLE
 • Kryqëzim audio: DY M -NYR
 • Madhësia e Woofer / Madhësia e plotë:2.5 “
 • Komunikimi: AUX, Bluetooth, USB, Audio Line
 • PMPO: 8W
KODI: Cyboris J839 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH DHE ORE 

Boks me bluetooth dhe ore, dizajn unik. I ndertuar prej materialit te aluminit, gjithashtu ky produkt kaq i vecante vjen me full bass dhe nje tingull shume te qarte dhe me kualitet te larte. Ndërtuar me nje antenë për marrjen e sinjalit, ne menyre sa me te mire.

Dëgjimi në radio herë pas here është gjithashtu një kënaqësi, sidomos per personat te cilet kane pasion peshkimin, apo kamping. Suporton U disk dhe karten TF te kengeve. Gjithashtu mbeshtet të gjitha hyrjet e jashtme audio prej 3.5 mm.

Specifikat:

 • Burimi i energjisë: Me Bateri.
 • Përkrahni Apt-x: jo.
 • Muzika Wi-Fi: Muzika APPLE
 • Kryqëzim audio: DY M -NYR
 • Madhësia e Woofer / Madhësia e plotë:2.5 “
 • Komunikimi: AUX, Bluetooth, USB, Audio Line
 • PMPO: 8W
 • Karta e kujtesës mbështetëse: Po
 • Fuqia e daljes: 8W
 • Diapazoni i frekuencës: 20Hz-20KHz.
 • Mikrofoni i integruar: Po.
 • Wireless, Portabël, MINI.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike me Bluetooth dhe ore | Cyboris J839”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth dhe ore cyboris bli online dyqan taxi

Boks muzike me Bluetooth dhe ore | Cyboris J839