Boks i madh muzike Kimiso 8 inch ne shitje

12,900 L14,900 L (-13%)

Ka stok

KODI: K-062101-27 Kategori: ,

BOKS I MADH MUZIKE KIMISO 8 INCH

Boks i madh muzike me dy altoparlante 8 inch, bere nga material cilesor dhe rezistent.

Ky altoparlant ofron tingull te qarte dhe te fuqishem per karaoke, party apo festa te medha me shoqerine tuaj.

Mund ta lidhni direkt me mikrofonin per te kenduar kenget e preferuara dhe ta komandoni nga distanca me ane te telekomandes.

Me nje larmishmeri lidhje Usb, karte TF, Bluetooth ju mundeson lidhje te qendrueshme me pajisjet audio.

Ndricim me shume ngjyra per ti bere te paharrueshme netet me miqte nen tingujt e muzikes me te mire.

Specifika

  • Fuqia 1200W
  • Bluetooth  4.1
  • Njësia e altoparlanteve 2 x 8 inch
  • Suporton  USB MP3 Player, Mikro SD,  FM Radio, BT , mikrofon
  • Koha e karikimit: 4 ore
  • Hyrje Aux 3.5 MM

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks i madh muzike Kimiso 8 inch ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant per muzike 8 inch ne shitje online dyqan taxi

Boks i madh muzike Kimiso 8 inch ne shitje

12,900 L14,900 L (-13%)

Shto ne Shporte