Shurup suedez per humbje peshe

1,490 L

Ka stok

  • Pershpejton metabolizmin
  • Djeg yndyrnat
  • Sjell ndjesine e ngopjes
  • Pastron turpin nga toksinat
KODI: b2201348 Kategori: ,

Shurupi suedez pershpejton metabolizmin

Kombinimi i perberesve natyral ben qe shurupi suedez te ndikoj ne menyre te menjehereshme ne pershpejtimin e metabolizmit i cili sjell nje djegje me te shpejte te yndyrnave. Gjithashtu sjell ndjesine e ngopjes ne organizem. Konsumi i shurupit ka dhene rezultate ne humbjen e peshes , pastrimin e melcise dhe te gjakut.

Perdorimi

Shurupin mund ta konsumoni 15 minuta para ushqimit nga nje luge gjelle (15ml).

Per efekt me te shpejta dhe me te mira keshillohet te pihet 2 here ne dite para ushqimit.

Per te humbur kilogramet e tepert ne menyre te shendeteshme.

Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online !

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Shurup suedez per humbje peshe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shurup suedez shishe me shurup 100ml

Shurup suedez per humbje peshe