Shtrydhese Portokalli dhe perimesh First Austria

5,490 L

Ka stok

Krijoni nje jetese te shendetshme me kete shrydhese. Eshte pajsija ideale per te nisur diten me nje gote leng. 

Specifikat

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA-5212-1
 • Shtrydhese per frutat dhe perimet
 • Kapacteti: 1.5L
 • Ene per lengun e frutave dhe perimeve: 0.25l
 • Kontenjeri: 0.4l
 • 2 nivele shpejtesie
 • Fuqia: 250W
 • Tensioni 230V/50Hz
KODI: first-austria0juicer-fa-5212-1 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH FIRST AUSTRIA FA-5212-1

Shtrydhese Frutash dhe Perimesh | Portokalli | Agrumesh | Cmimi me i mire online ne Dyqan Taxi 

Shtrydhese frutash e cila ofron me te miren per shendetin tuaj. Ruan te gjitha vlerat ushquese dhe ju sherben lengje te fresket frutash cdo here. Pergatisni smoothie dhe miksime te ndryshme frutash per femijet tuaj. Motorri i saj u fuqishem kujdeset qe t’ju ofroje cdo vitamine qe frutat dhe perimet mbajne. 

Krijoni nje jetese te shendetshme me kete shrydhese. Eshte pajsija ideale per te nisur diten me nje gote leng. 

Specifikat | Shtrydhese portokalli dhe perimesh 

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA-5212-1
 • Shtrydhese per frutat dhe perimet
 • Kapacteti: 1.5L
 • Ene per lengun e frutave dhe perimeve: 0.25l
 • Kontenjeri: 0.4l
 • 2 nivele shpejtesie
 • Fuqia: 250W
 • Tensioni 230V/50Hz

Shtrydhese Agrumesh dhe Frutash Cmimi me mire online!


Dyqani Taxi | Dyqani juaj online ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese Portokalli dhe perimesh First Austria”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese Frutash dhe Perimesh | Portokalli | Agrumesh | Cmimi me i mire online ne Dyqan Taxi 

Shtrydhese Portokalli dhe perimesh First Austria