Shtrydhese agrumesh FUEGO JE 601D Citrus Juicer

2,490 L

Ka stok

KODI: je-601d Kategori: ,

SHTRYDHESE AGRUMESH FUEGO JE 601D

Shtrydhese agrumesh Fuego me kapacitet 700 ml.

Dizajni i konit te permbysur siguron qe te merrni sa me shume leng me cdo shtypje te frutit.

Pastrim i lehte; Te gjitha pjeset e levizshme jane te sigurta per ne pjatalarese. I pajisur gjithashtu me kapak ne pjesen e siperme per mbrojtjen nga pluhurat apo derdhjen e lengut.

Ena transparente me shenje shkalle eshte perfekte per te matur sasine qe nevojitet per perdorim te sakte ne receta dhe pije.

Specifika:

  • Materiali: plastike ABS
  • Ngjyra: jeshile
  • Kapaciteti: 700ml
  • Konsumi i energjisë: 40 W
  • Furnizimi me energji elektrike: 220-240V
  • Frekuenca: 50/60Hz

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese agrumesh FUEGO JE 601D Citrus Juicer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese agrumesh fuego blerje online ne dyqan taxi

Shtrydhese agrumesh FUEGO JE 601D Citrus Juicer