Shpetome – Guillaume Musso

1,000 L

Ka stok

Roman pas romani, Guillaume Musso ka krijuar nje lidhje krejt te veçante me lexuesit e tij.

Librat e tij jane te perkthyer ne 40 gjuhe, dhe shume here te pershtatur per kinemane.

KODI: r-shpetome KATEGORIA: ETIKETIMI:

SHPETOME

Nje histori dashurie e bukur dhe magjike.

Zhylieta dhe Semi do te takoheshin ne Brodueji ne nje nate te ftohte dimri.

Ajo ishte nje 28 vjecare qe merej me disa pune te vogla dhe nderkohe ushqente endren e saj per tu bere aktore.

Semi ishte nje pediater i ri qe e donte dhe ishte shume i perkushtuar pas punes se tij, qe nga vdekja e gruas.

Mes tyre do te lind nje dashuri me shikim te pare.

Te bindur qe me ne fund kishin gjetur kuptimin e jetes se tyre , ato do te dashurohen edhe me shume gjate nje fundjave te mrekullueshme dhe te paharrueshme.

Si per ironi te fatit Zhylieta ishte e detyruar te kthehet ne Paris.

Semin do ta deshperonte ky fakt dhe do te bente cmos per ta mbajtur ate prane vetes.

Ne momentin qe avioni i Zhylietes shkeputet nga toka, ai shperthen ne fluturim e siper.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Shpetome – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shpetome bli ne dyqan taxi

Shpetome - Guillaume Musso