Aventurat e Sherlok Holms, vell. 4 – Artur Konan Dojl

1,500 L

Ka stok

Sherlok Holms ishte figura dhe pamja qe i dha nje kombi te tere shpresen dhe forcen per tu berballur ndoshta me luften me te madhe qe kishte njohur historia boterore deri me atehere.

KODI: r-aventuratesherlokholms Kategori: , ETIKETIMI:

AVENTURAT E SHERLOK HOLMS

Te gjithe aventuren e tij shkrimari britanik Artur Konan Dojl e permbledh ne kater romane te cilet kane 60 tregime.

Por me vepren e tij do te ndodhte dicka e pazakonte, nuk ka nje liber te dyte qe te jete marre me shume seriozisht personazhi se sa autori.

Nje sjellje e pazakonte e lexuesve qe nuk pritej filloi ne kohen kur shkrimtari nisi jetesimin e detektivit.

Lexuesit e mendonin person real dhe i dergonin autorit me mijera letra.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Aventurat e Sherlok Holms, vell. 4 – Artur Konan Dojl”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aventurat e sherlok holms libra ne shitje ne dyqan taxi

Aventurat e Sherlok Holms, vell. 4 - Artur Konan Dojl