Shampo per qetesimin e skalpit te demtuar

1,190 L

Ka stok

  • Ndihmon ne qetesimin e skalpit te kokes
  • Kuron psoriasen e skalpit te kokes
  • Lufton zbokthin
  • Riperterin floket e demtuar
KODI: b2201350 Kategori: , ,

Shampo MINOXIDIL TAR qeteson skalpin

Shampo MINOXIDIL TAR  eshte nje shampo me perberes natyral me veti terapeutike qe qeteson acarimin e skalpin te shkaktuar nga psoriasa ose nga elemente te tjere.

Ndihmon ne reduktimin dhe parandalimin e zbokthit. Luan dhe nje faktor kyc ne riperteritjen e flokeve te rinj.

Perdorimi

Perdorni nje sasi te vogel te shampos dhe masazhojeni mire skalpin e kokes , lereni te pushojme 5 minuta dhe me pas shpelani koken me uje te bollshem .

Parandalo ose ndihmo ne kurimin e psoriases ne skalpin e kokes dhe ndjehu mire si me pare.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Shampo per qetesimin e skalpit te demtuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shapo kunder zbokthit shishe me krem 300 ml

Shampo per qetesimin e skalpit te demtuar