Shampo per mbulimin e thinjave Restoria Discreet

1,990 L

Ka stok

Shampo Restoria Discreet rikthen ngjyren natyrale te flokut gradualisht, duke zvogeluar sasine e thinjave gjate perdorimit te rregullt te saj.

KODI: 9313698712355 Kategori: ,

SHAMPO PER MBULIMIN E THINJAVE RESTORIA DISCREET

Shampo per mbulimin e thinjave Restoria Discreet Color Restoring rikthen gradualisht dhe butesisht ngjyren me pamje natyrale tek floket gri.

Perdoreni ate ne vend te shampove te zakonshme per rezultate te pelyeshme, me pamje natyrale te flokeve tuaj.

I bute dhe i pershtatshem per cdo lloj floku, pa perberes te demshem si amoniak ose peroksid.

Formula unike permban Aloe Vera dhe vaj kokosi, qe ushqen dhe hidraton floket duke i lene floket tuaj te bute dhe plot shkelqim.

Rezultati do te jete i dukshem per 2-4 jave, nese deshironi qe te pershpejtoni procesin e mbulimit te thinjave mund ta perdorni shampon Restoria ne perditshmeri.

Nuk rekomandohet per floke te lyer me boje apo kena.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Shampoo

Ngjyra

Be the first to review “Shampo per mbulimin e thinjave Restoria Discreet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo per mbulimin e thinjave blerje online ne dyqan taxi

Shampo per mbulimin e thinjave Restoria Discreet