Shampo per floke te yndyrshem Anti spots 250ml

1,100 L

Ka stok

KODI: 8606018355426 Kategori: ,

SHAMPO PER FLOKE TE YNDYRSHEM

Shampo e bute per floke te yndyrshem e cila pastron thellesisht dhe ne menyre efektive floket dhe skalpin e kokes nga papastertite dhe sebumi i tepert.

I formuluar nga perberes natyrale – ekstrakt caji jeshil dhe vajra esencial te dellinjes, sherebeles te cilet kane nje efekt antioksidant dhe freskues ne floke dhe skalp.

E pasuruar me nje kompleks te vecante qe permban acid hialuronik per floket, fale te cilit behen me te lemuar dhe me shkelqim.

Si ta perdorni Shampon Anti spots?

Vendosni sasine e nevojshme te shampos ne pellembe, ne varesi te gjatesise se flokeve. Ferkojeni shampon midis pellembeve dhe aplikojeni ne floke te lagur.

Krijoni shkumen me levizje te buta dhe shperndajeni shampon ne te gjithe gjatesine e flokeve dhe me pas shpelajeni me uje te bollshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.25 kg
Lloji

Shampoo

Kapaciteti

250ml

Be the first to review “Shampo per floke te yndyrshem Anti spots 250ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shampo kunder yndyres online ne dyqan taxi

Shampo per floke te yndyrshem Anti spots 250ml