Set per manikyr dhe pedikyr | Professional Nail Polishing

3,900 L

Ka stok

KODI: G-543230 Kategori: ,

SET PER MANIKYR DHE PEDIKYR | NAIL POLISHING

Ky set eshte i persosur per manikyr, pedikyr dhe rregullimin apo shkurtimin e tipsave.freze thonjsh blerje online ne dyqan taxi

Me shpejtesi te rregullueshme nga te ulet deri ne 25000 rpm.

Pedali i kembes kryen funksionet e ndezjes dhe fikjes se motorit dhe do ta beje punen tuaj me te rehatshme.

Materiali i kutise eshte metalike, e cila rrit mbrojtjen e saj nga demtimet mekanike apo gervishtjet.

Koka e lemimit eshte e zevendesueshme, shumellojshmeria e tyre e ben te lehte perdorimin nga fillestare apo profesioniste.

Me peshe te lehte per kapje te rehatshme dhe te lehte per t’u perdorur.

Karakteristika

  • Modeli: MM-25000
  • Materiali: Plastikë+Aliazh
  • Ngjyra: E Bardhë
  • Lloji i prizës: SHBA, BE, MB, AU (Opsionale)
  • Fuqia: 50-60Hz
  • Shpejtësia: 0-25000RPM

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

furre per thonjte

Ngjyra

Be the first to review “Set per manikyr dhe pedikyr | Professional Nail Polishing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set manikyr dhe pedikyr blerje online ne dyqan taxi

Set per manikyr dhe pedikyr | Professional Nail Polishing