Set me kacavida precize Xiaomi Mi | Screwdriver Kit

2,790 L4,500 L (-38%)

Ka stok

KODI: G-543216 Kategori: , ,

SET ME KACAVIDA PRECIZE XIAOMI MI

Set me kacavida Xiaomi perdor nje proces te kontrollit numerik te kompjuterit per saktesi te larte (toleranca: ± 0.01mm).

I pershtatet mire vidhave te vogla te pajisjeve elektronike, duke perfshire Philips, Flathead, Torx, Security Torx, Pentalobe, Triangle , Hexagons, Tri-point, Spanner.

Plotesoni nevojat e perditshmerise me setin prej 24 cope kacavidash me precizion te larte.

Te pershtatshme per shume pajisje dhe orendi te ndryshme te tilla si ora, kamera, radio, kompjuter, telefona celulare dhe pajisje te tjera shtepiake.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

Be the first to review “Set me kacavida precize Xiaomi Mi | Screwdriver Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komplet kacavidash xiaomi mi blerje online ne dyqan taxi

Set me kacavida precize Xiaomi Mi | Screwdriver Kit

2,790 L4,500 L (-38%)

Shto ne Shporte